بیوایمپلنت‌های چشمی

جمعه 14 آبان‌ماه سال 1389 ساعت 01:26 ب.ظ

بیوایمپلنت‌های چشمی توسط پزشک بسیجی ساخته شدبه گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، بهرام عین‌اللهی از اساتید چشم پزشکی توانست با اختراع بیوایمپلنت‌های چشم و کاربرد آنها گام نوینی در ارائه توانمندی‌های این علم در عرصه چشم پزشکی بردارد که افتخار بزرگی برای آذربایجان شرقی و خصوصا تلاشگران بسیجی علم طبابت محسوب می‌شود....

روابط عمومی سازمان بسیج پزشکی جامعه پزشکی کشور در تجلیل از این پزشک مخترع بیانه‌ای را با این عنوان صادر کرد: جناب آقای دکتر بهرام عین‌اللهی، کسب موفقیت بی‌نظیر و غرورانگیز استفاده از بیوایمپلنت‌های چشمی توسط استاد ارجمند و مبتکر به عنوان رئیس شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی کشور، افتخار بزرگی است که نوید آینده‌ای درخشان در رسیدن به مرزهای دانش را توسط فرزندان این دیار کهن می‌دهد.
در ادامه این بیانیه آمده است: کسب این موفقیت بی‌نظیر جهانی نشان داد که در سایه هدایت‌های هوشمندانه و درایت‌های حکیمانه رهبر معظم انقلاب در مسیر تولید علم و جنبش نرم‌افزاری، دستیابی به قله‌های علمی توسط متخصصان متعهد این مزر و بوم دور از دسترس نیست.
این بیانیه افزوده است: بدون شک ورود نیروهای متعهد با روحیه‌ای بسیجی و ولایتمدارانه، راه رسیدن به این اهداف را بیش از پیش تسهیل می‌کند.
در ادامه بیانیه تصریح شده است: سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به جامعه پزشکی، اعضای محترم سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور و جناب آقای دکتر عین‌اللهی رئیس محترم شورای مرکزی بسیج جامعه پزشکی، تداوم این موفقیت‌ها را از خداوند منان مسئلت می‌کند.

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo
\

پیج رنک گوگل

پیج رنک سایت شما

پیج رنک

ابزاروبلاگ